جام جهانی بدون لیو مسی ؟؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم ملی آرژانتین پس از تساوی خانگی برابر پرو از جام جهانی روسیه دور و دورتر شد.

 

به گزارش "جام جهانی 2018"، آلبی سلسته که هر سه بازی قبلی خود را مساوی کرده حالا باید حتما در زمین اکوادور به پیروزی دست یابد تا حداقل به عنوان تیم پنجم جدول برای صعود به مصاف نیوزلند برود.

آرژانتین بامداد امروز با وجود فرصت‌های زیادی که برای گلزنی داشت نتوانست در بومبونرو دروازه پرو را باز کند و این دیدار با تساوی بدون گل پایان یافت. آلبی سلسته با توجه به پیروزی شیلی جایگاه پنجم (شانس مجدد) را از دست داد و به رتبه ششم سقوط کرد. از طرفی پیروزی پاراگوئه برابر کلمبیا به آرژانتین امید داد.

 

شاگردان خورخه سامپائولی برای صعود به جام جهانی باید اکوادور را در بازی آخرشان شکست دهند. اگر این اتفاق بیفتد 28 امتیازی خواهند شد و قطعا شانس مجدد خواهند داشت.

آرژانتین شانس صعود مستقیم را نیز با پیروزی خواهد داشت، البته بستگی به شرایط دارد؛ اگر شیلی نتواند برزیل را در سن پابلو شکست دهد و یا کلمبیا و پرو در لیما مساوی کنند. هم‌چنین اگر پرو با اختلاف گل کمی نسبت به پیروزی آرژانیتن برابر اکوادور، کلمبیا را مغلوب کند صعود مستقیم ممکن می‌شود.

آلبی سلسته در صورت تساوی در زمین اکوادور، تنها شانس مجدد را در یک شرایط خاص خواهد داشت. اگر پرو از کلمبیا در خانه‌اش شکست بخورد یا پاراگوئه نتواند ونزوئلای حذف شده را شکست دهد. هم‌چنین اگر شیلی با بیش از یک گل مغلوب برزیل شود نیز این اتفاق خواهد افتاد.

آرژانتین در صورت شکست هم شانس صعود دارد. اگر پرو با اختلاف گل بیش‌تری نسبت به دیدار آرژانتین و اکوادور برابر کلمبیا مغلوب شود این اتفاق رخ خواهد داد

حامیان وب سایت فارسی زبان جام جهانی روسیه 2018
تراولیو تخفیفان گردشگری
 
 
 
logo-samandehi