دوئل رئالی ها در سوچی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
روز گذشته قرعه کشی جام جهانی 2018 روسیه در کاخ کرملین مسکو برگزار شد و در گروه B این رقابتها تیم ملی اسپانیا با تیم ملی پرتغال هم گروه شد. تقابل کاپیتان های دو تیم در این دیدار می تواند یک صحنه تاریخی را رقم بزند.
 

به گزارش ورزش 11، روز گذشته قرعه کشی جام جهانی 2018 روسیه در کاخ کرملین مسکو برگزار شد و در گروه B این رقابتها تیم ملی اسپانیا با تیم ملی پرتغال هم گروه شد. تقابل اسپانیا و پرتغال در جام جهانی روسیه می تواند از دیدار های دیدنی مرحله گروهی تلقی شود.

تیم ملی پرتغال به عنوان قهرمان یورو 2016 پای به مسابقات جام جهانی خواهد گذاشت و تیم ملی اسپانیا نیز توانست با اقتدار در مرحله گروهی با قرارگیری در صدر  گروهی که ایتالیا در آن قرار داشت مسافر جام جهانی روسیه شود. این دیدار را می توان به طور جدی حساس ترین دیدار روز اول مسابقات جام جهانی دانست، دیداری که در آن هردو کاپیتان در یک باشگاه حضور دارند. تقابل کریستیانو رونالدو کاپیتان تیم ملی پرتغال  در مقابل سرخیو راموس کاپیتان تیم ملی اسپانیا، در آوردگاه جام جهانی می تواند یکی  از به یاد ماندنی ترین صحنه های تاریخ جام جهانی را رقم بزند.

 

این دو بازیکن که از متعصب ترین بازیکنان رئال مادرید محسوب می شوند، این بار نه در کنار هم، بلکه باید رو در روی هم بایستند. کریستیانو رونالدو که 83 گل برای تیم ملی پرتغال به ثمر رسانده است، باید در دیدار اول تیمش در جام جهانی در مقابل هم تیمی خود سرخیو راموس قرار بگیرد و با توجه به اینکه راموس در قلب دفاع اسپانیا قرار دارد، جدال این دو بازیکن رئال مادرید در سطح ملی می تواند، یک جنگ تمام عیار را رقم بزند. این رویارویی تداعی گر تقابل دو تیم در جام جهانی 2010 آفریقا جنوبی نیز خواهد بود.

رونالدو و  راموس ویژگی هایی شبیه به یکدیگر دارند که باعث هر چه زیباتر شدن رویارویی آنها با یکدیگر می شود، هر دو بازیکن از تعصب خاصی در درون زمین برخوردارند و تا پای جان برای پیروزی می جنگند. در تیم ملی پرتغال علاوه بر رونالدو پپه مدافع سابق رئال مادرید نیز حضور دارد، پپه در فصل گذشته به همراه راموس در قلب خط دفاعی کهکشانی ها قرار داشت. در تیم ملی اسپانیا بازیکنان دیگری از رئال مادرید نیز حضور دارند که صف آرایی آنها در مقابل ستاره تیمشان در جام جهانی به زیبایی این بازی می افزاید. بازیکنانی نظیر مارکو آسنسیو، ایسکو، کارواخال که این بار باید علیه رونالدو به میدان بروند.

 

 

حامیان وب سایت فارسی زبان جام جهانی روسیه 2018
تراولیو تخفیفان گردشگری
 
 
 
logo-samandehi