فهرست نهایی مراکش برای جام جهانی معرفی شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
هروه رنار، سرمربی تیم ملی مراکش نام 23 بازیکن نهایی مورد نظر خود برای جام جهانی روسیه 2018 را اعلام کرد
 

تیم ملی مراکش اولین حریف تیم ملی کشورمان در رقابت های جام جهانی روسیه 2018 خواهد بود و شیرهای اطلس با همه ستاره های خود آماده حضور در جام جهانی هستند.

نکته مهم لیست مراکش میانگین سنی بالای بازیکنان این تیم خصوصا آنهایی است که احتمالا در ترکیب اصلی قرار خواهند گرفت. بوطیب، کریم البوصوفا، کریم الاحمدی، نورالدین امارابات، عزیز بوهدوز، نبیل دیرار، مانوئل دی کاستا و مهدی بن عطیه همگی حدود 30 سال سن دارند و شاید این مسئله کار مراکش را در جام جهانی دشوار سازد.

بی شک در بخش هجومی حکیم زیاش که عملکرد فوق العاده ای در لیگ هلند داشت و موفق به زدن 9 گل و ارسال 14 پاس گل برای آژاکس شد امید اول شیرهای اطلس برای درخشش در جام جهانی است و در خط دفاعی نیز مهدی بن عطیه و اشرف حکیمی که در یوونتوس و رئال مادرید بازی می کنند، نامدارترین ستاره های مراکش به شمار می آیند.

هروه رنانر همیشه به ایجاد یک ساختار دفاعی قدرتمند مشهور بوده و با بسته نگه داشن دروازه است که مراکش می تواند امید به صعود از این گروه دشوار داشته باشد.

دروازه بان ها: منیر المحمدی، رضا التکناوتی، یاسین بونو

مدافعان: نبیل ضرار، مروان داکوستا، مهدی بن عطیه، اشرف حکیمی، حمزه مندیل، رومن سائیس

هافبک ها: سفیان امرابات، یوسف آیت بن ناصر، بدر بانون، کریم الأحمدی، مبارک بوصوفا، امین حارث، یونس بلهندا، فیصل فجر، نورالدین امرابات، حکیم زیاش

مهاجمان: ایوب الکعبی، خالد بوطیب، عزیز بوهدوز و مهدی کارسیلا

ترکیب احتمالی تیم ملی مراکش در جام جهانی به شرح زیر خواهد بود:

یاسین بونو- نبیل ضرار- مهدی بن عطیه- اشرف حکیمی- رومن سائیس- - کریم الأحمدی- مبارک بوصوفا- یونس بلهندا- حکیم زیاش- نورالدین امرابات- خالد بوطیب

حامیان وب سایت فارسی زبان جام جهانی روسیه 2018

 

logo-samandehi