لینه کر: انگلیس مدعی قهرمانی جام جهانی نیست

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
گری لینه‌کر مجری جام جهانی اعلام کرد انگلستان در جمع مدعیان جام جهانی 2018، جایی ندارد
 
 
به گزارش جام جهانی روسیه  ، مهاجم سابق تیم ملی انگلستان و مجری معروف حال حاضر تلویزیون انگلستان، قرار است که به همراه مجری روسی این برنامه یعنی ماریا کوماندنایا، مراسم قرعه کشی جام جهانی 2018 را برگزار کند. او درباره مدعیان اصلی قهرمانی صحبت‌هایی داشت و اشاره کرد که مدعی اصلی قهرمانی، تیم ملی فرانسه است. البته وی به قدرت تیم ملی برزیل نیز اشاره کرد.

*به نظر شما مدعی اصلی جام جهانی 2018 چه تیمی است؟


لینه‌کر: در درجه نخست، به نظر می‌رسد که برزیل و آلمان مدعیان اصلی جام‌جهانی باشند، به دلیل اینکه، این دو تیم همواره در این رقابت‌ها، مقام خوبی کسب کرده‌اند. اسپانیا نیز شانس خوبی برای مدعی بودن دارد. اما اگر شما از من بپرسید که تیمی را انتخاب کنم، آن تیم قطعا فرانسه خواهد بود. آن‌ها، ستاره‌های فوق‌العاده‌ای دارند. یک دروازه بان قابل اعتماد مانند هوگو لوریس، یک خط دفاعی مستحکم و یک خط هافبک عالی با حضور انگولو کانته، یک ستاره بی‌نظیر. در خط حمله هم آنها، کیلیان امباپه که یک ستاره جوان و در حال درخشش و پیشرفت است، را دارند. من مطمئنم که فرانسه، جایگاه خوبی را کسب خواهد کرد.


* و انگلستان؟


لینه‌کر: من فکر نمی‌کنم که در این مقطع زمانی، آن‌ها مدعی باشند. در حقیقت تیم ما به آن سطح نرسیده است. در حقیقت، ما بازیکنان جوان و فوق‌العاده مستعد و مسئولیت‌پذیری داریم  اما  آن‌ها برای جام‌جهانی روسیه، پخته نمی‌شوند. انگلستان در مسابقات جوانان و در بازیکنان در محدوده سنی 17 تا 20 سال، بازیکنان فوق‌العاده‌ای دارد اما آن‌ها هنوز به بهترین شرایط خود نرسیده اند.

حامیان وب سایت فارسی زبان جام جهانی روسیه 2018
تراولیو تخفیفان گردشگری
 
 
 
logo-samandehi